Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.
... Lisää ... mainoksesi ... tähän

  Ajankohtaista:

  IPO RM 2018

  Tulokset 2018

 

  Uutiset

   

 

Viimeisin päivitys:

 15.10.2018 

FMBB 2018 IPO -joukkue

 

Joukkuenjohtaja:             Emma Hietarinta

Joukkueen maalimies:    Ari Saari

 

No
Ohjaaja
Koira RM -sijoitus
FI-1 Mykkänen Raili    PARENDO VINCES CAPTAIN KOONS  3.
FI-2 Järvenpää Titta     PYSÄKIN FANNI  4.
FI-3 Tiia Luomanen TÄMÄ ON GENTLEMANNI  5.
FI-4 Kolppo Maiju JULIA  6.
FI-5 Kärnä Viivi TÄMÄ ON INSINÖÖRI  8.
FI-6 Salmela Laura KIIRASTULEN ARMAS 12.
       
Varalla:  
FI-7 Pättikangas Minna HARMAAHURSTIN JARKKOSAMULI 14.
       

 

 

TULOKSET:

 

 

Sij Cat Ohjaaja Koira A B C TSB BF CF Yht
1 DE1 Florian Knabl(DE) de Conan vom Clan der Wölfe 89 95 96 0 885 92 460,5
2 HU1 Arnold Kivago(HU) hu Lito vom Adlerauge 91 87 91 0 895 945 453
3 RU4 Uliana Maltseva(RU) ru Vyatkins'Y'Rampage (RKF 3562671) 97 87 94 0 845 90 452,5
4 RU1 Natalya Volkomurova(RU) ru Camino Brillante Azima 90 86 96 0 89 895 450,5
5 DE2 Theo Sporrer(DE) de Arkan von der schwarzen Mamba 93 91 94 0 845 875 450
6 SK1 Pavol Šlahor(SK) sk Aramis Red Devils Dog 92 85 97 0 835 875 445
7 CZ1 Jany Böhm(CZ) cz Forny ze Soutoku Sázavy 94 87 87 0 855 89 442,5
8 CZ6 Daniel Paleček(CZ) cz Looker Mi-Ji 96 78 90 0 84 90 438
9 IT2 Marco Mannara(IT) it Akira Favorite LOI 10/181199 (Mannara) 92 88 86 0 865 855 438
10 CZ3 Pavel Hrobař(CZ) cz Al Campo Graf Czech 88 88 89 0 865 845 436
11 DE5 Jürgen Lauer(DE) de Doctor vom Hirtengarten 94 83 86 0 875 855 436
12 SK7 Milan Škrabko(SK) sk Axa z Pekla 92 90 84 0 875 82 435,5
13 NL3 Willem denoudsten(NL) nl Aaron vom Münzenberg 95 86 85 0 875 81 434,5
14 CZ4 Tomáš Louda(CZ) cz Bouí z Údolí Jizery 96 85 93 0 805 795 434
15 RU3 Tatyana Krylova(RU) ru Vyatkin's Kombrig 100 82 88 0 81 825 433,5
16 FI1 Raili Mykkänen(FI) fi Parendo Vinces Captain Koons 83 89 96 0 815 79 428,5
17 UA1 Yulian Hatala(UA) ua Tuz iz Gratsiano 92 85 88 0 81 705 416,5
18 ES1 Xerach García(ES) es Ceo de Ydre 91 85 95 0 0 0 271
19 USA5 Diamond Hansel(US) us Mohawks Scooter 91 92 87 0 0 0 270
20 BE3 Roger Snollaerts(BE) be Fado vom Heustadlwasser 95 83 87 0 0 0 265
21 CZ2 Petr Foltyn(CZ) cz Auzzy Ostraryka 86 84 92 0 0 0 262
22 AT2 Mario Druml(AT) at Bagdad vom Clan der Wölfe 92 83 87 0 0 0 262
23 NL4 Denise Tesink(NL) nl Latoya van het Retrohof 89 90 83 0 0 0 262
24 SI2 Režonja Tomaž(SI) si Erja Marshall Dogs 98 83 81 0 0 0 262
25 UA2 Tatiana Pravda(UA) ua Uma iz Gratsiano 93 80 88 0 0 0 261
26 DE7 Jochen Wagner(DE) de Akela vom Clan der Wölfe 94 81 86 0 0 0 261
27 TR1 Erdinc Sarimusaoglu(TR) tr Parendo Vinces Cordell Walker 84 85 91 0 0 0 260
28 ES4 Agustín Jurado(ES) es Jesper van de Utadreef 96 79 85 0 0 0 260
29 CH5 Brigitte Honegger(CH) ch Independent Spirit's Falk 95 83 82 0 0 0 260
30 DK1 Karina Annesen(DK) dk Independent Spirit's I'Ro 86 79 94 0 0 0 259
31 SK3 Matus Balun(SK) sk Phantom Malý Lumpík 94 78 87 0 0 0 259
32 CZ5 Klára Matoušková(CZ) cz Commandos de Alphaville Bohemia 90 86 83 0 0 0 259
33 RU2 Anna Turkina(RU) ru Roma (RKF 3805754) 97 84 78 0 0 0 259
34 DE4 Mathias Dögel(DE) de working-dog Bradana 80 87 91 0 0 0 258
35 AT1 Cornelia Hämmerle(AT) at Jonny de la montagne unique 98 71 89 0 0 0 258
36 NL1 Sandy lips(NL) nl Jerry vom Zabelstein 89 79 89 0 0 0 257
36 IT1 Alessio Di Ludovico(IT) it Orkina Flag-Tail 89 79 89 0 0 0 257
38 USA1 Kjersti Dåbakk(US) us Albert von der Stolper Landliebe 86 78 92 0 0 0 256
39 AT3 Marion Druml(AT) at Kulta vom Parchimer Land 94 79 83 0 0 0 256
40 USA4 Tim KARCHNAK(US) us Monty Extra Temperament 81 89 85 0 0 0 255
41 SI1 Jože Gradišar(SI) si Aura Marenberska 90 82 83 0 0 0 255
42 CH1 Ursi Gerhard(CH) ch Cayo de la Maison Apportez 95 86 74 0 0 0 255
43 HU3 Péter Arató(HU) hu Jep van het Dreiland 92 80 82 0 0 0 254
44 FI3 Tiia Luomanen(FI) fi Tämä on Gentlemanni 88 85 81 0 0 0 254
45 PL7 Marek Woznicki(PL) pl Rechtsanwalt von der Steinteichmühle 74 90 88 0 0 0 252
45 ES2 José Luis Soto(ES) es Amarok von Malihattan 80 84 88 0 0 0 252
47 DK2 Henrik Due Annesen(DK) dk Daneskjold Lucca 91 74 87 0 0 0 252
48 FI4 Maiju Kolppo(FI) fi Julia (FI 20747/13) 87 80 85 0 0 0 252
48 IT3 Baiocco simon(IT) it Alistar von der schwarzen Mamba 94 73 85 0 0 0 252
50 SE5 Towa Lindh(SE) se Black Workers Crash 86 84 82 0 0 0 252
51 BE1 Jesse Thomas(BE) be brixx von der schwarzen mamba 87 78 86 0 0 0 251
52 HU4 Attila Spaczek(HU) hu Joujou von Dorlatos 80 89 82 0 0 0 251
52 BE2 Hans Vandeweyer(BE) be Germali's Nitro 95 74 82 0 0 0 251
54 HU5                       
Tamás Kattra(HU) hu Aik von Winy Garten 82 79 89 0 0 0 250
55 BE4 Jeff Lauwers(BE) be Kaidén van't Vinzenhof 87 78 85 0 0 0 250
56 PL5 KAMILA BUREK(PL) pl Cuba Boccaro 89 82 79 0 0 0 250
57 RO4 Dr.ing.Attila Toth(RO) ro Erkan Arcanis 79 88 82 0 0 0 249
58 FMBB1 Michaela Rubášová (W)(CZ) cz Charon Deabei 82 86 81 0 0 0 249
59 CH4 Louis Seiler(CH) ch Golden Tiger Amur 88 81 79 0 0 0 248
60 NL2 Ralph Sweebroek(NL) nl Germali's Nero 87 77 83 0 0 0 247
61 CZ7 Josef Šesták(CZ) cz Cyclone Olbramovický kvítek 87 78 82 0 0 0 247
62 CH7 Patrick Naef(CH) ch Luwigana's F'Nayo Adlerauge 91 78 78 0 0 0 247
63 PL4 Barbara Szoblik- Cieśla(PL) pl Axel Marshall Dogs 95 77 75 0 0 0 247
64 SE3 Eva Jansson(SE) se Mallekrafts J'Winnah 93 81 73 0 0 0 247
65 BE5 Gert vandersmissen(BE) be norbo z Hückelovy villy 91 77 78 0 0 0 246
66 SK2 Michaela Kollarova(SK) sk Baxter Ostraryka 75 79 91 0 0 0 245
67 FI6 Laura Salmela(FI) fi Kiirastulen Armas 80 76 89 0 0 0 245
68 HU2 Gabriella Mező(HU) hu Atas of Hungarian Working Dogs 74 82 88 0 0 0 244
69 AT4 Peter Netroufal(AT) at Aesh vom Causa Nostre Letitia 80 80 84 0 0 0 244
70 USA6 Natalia Balabanov(US) us B'Aiko ot Vitosha 85 76 83 0 0 0 244
71 LV3 Evija Mankopa(LV) lv Angry Bird Manlihaus 88 75 81 0 0 0 244
72 RO1 Augustin Moldovan(RO) ro Wild Iris Goor 72 79 92 0 0 0 243
73 BU1 Maria Ivanova(BG) bg Sofia ot Vitosha 85 73 85 0 0 0 243
74 GR3 GEORGE CHATZAKOS(GR) gr Constantin Anoubis Reunion 87 80 75 0 0 0 242
75 CH3 René Marro(CH) ch M'Dali von Hängelen City 94 74 74 0 0 0 242
76 PL1 Maja Dobrzyńska(PL) pl Falco Marshall Dogs 70 78 93 0 0 0 241
77 BR1 Pablo Ruiz(BR) br Mago vom Drachenherz 84 72 85 0 0 0 241
78 LV1 Alberts Cipustanovs(LV) lv Suhteellisen Kaistapaa 82 78 81 0 0 0 241
79 DK4 Brian Pedersen(DK) dk Daneskjold Xivan 82 75 83 0 0 0 240
80 SE4 Dennis Danielsen(SE) se Jenos' Ouzo 81 78 80 0 0 0 239
81 DK5 Jørgen Larsen(DK) dk Vandalen's Olga 88 72 78 0 0 0 238
82 SI3 TATJANA POGORELCNIK(SI) si Arash Marenberska 97 70 71 0 0 0 238
83 USA2 Federico de la torre labastida(US) us Bendix Ostraryka 70 79 87 0 0 0 236
84 SK6 Michaela Váňová(SK) sk Uma Anubis the Second 84 75 77 0 0 0 236
85 SI5 LUKA ŠPES(SI) si As'Thor Force Canina 87 74 75 0 0 0 236
86 FI2 Titta Jarvenpaa(FI) fi Pysäkin Fanni 92 70 73 0 0 0 235
87 HU6 Dóra Halomi(HU) hu Kondorvölgyi Qamra Anka 70 81 82 0 0 0 233
88 HR1 Hrvoje Joja(HR) hr Bak Malinois of Sprajc 81 81 71 0 0 0 233
89 UA5 Lyubov Tarasenko(UA) ua Torpeda iz Komandy Azart 83 70 79 0 0 0 232
90 UA3 Liza Omelchenko(UA) ua Waild Marinchuk K-9 72 84 76 0 0 0 232
91 BE6 Jean D'Hondt(BE) be Kamiel ter Masdjano 86 71 73 0 0 0 230
92 FR4 Bastien Klingebiel(FR) fr gecko dog john's 71 76 82 0 0 0 229
93 FI5 Viivi Kärnä(FI) fi Tämä on Insinööri 71 80 78 0 0 0 229
94 FMBB2 Tamás Budai (W)(HU) hu Addir's First In Line 73 70 85 0 0 0 228
95 JE1 Jarmila Maria Pallot(JE) je maxi van de boarebreker 71 73 84 0 0 0 228
96 FMBB3 Brigitte Broeckx (W)(BE) be from Laeken Paradis Lyon 81 71 73 0 0 0 225
97 IN1 Sachin Rawte(IN) in Segar de Alphaville Bohemia 71 75 78 0 0 0 224
    Patrick Clément(CH) ch Wallgibbs de la Videmanette 95 83 68 0 0 0 246
    Isabella Gollner(AT) at Aiva vom Weinbergland 60 79 84 0 0 0 223
    Hege Bergan(NO) no Zagal's Oda 81 61 78 0 0 0 220
    Jean BRUNA(FR) fr joy du marl'hour 80 70 63 0 0 0 213
    Miroslav Tomic(RS) rs Kondor Mi-Ji 52 78 82 0 0 0 212
    Fredrik Jelving(SE) se Ullhedens Yago 81 63 68 0 0 0 212
    Francisc Sebastian Trenka(RO) ro DarkFall Volga 62 75 73 0 0 0 210
    ioli georgouli(GR) gr Dragon Veranis K-9 Dog Center 35 81 87 0 0 0 203
    Benny Barmapov(US) us Maho v.d Berlex - Hoeve 21 79 89 0 0 0 189
    miroslav strašík(SK) sk ARES LISCI VRCH 20 78 87 0 0 0 185
    Bruno majo bosch(ES) es Coke z Údolí Jizery 11 78 89 0 0 0 178
    Patrycja Frolenko(PL) pl Cramp Reunion 6 79 85 0 0 0 170
    Moriyama Yoshinobu(JP) jp Cecil Betkin Dvor 23 62 79 0 0 0 164
    Bogdan ABAZA(RO) ro Alma COR C 5-13/015 (Abaza) 15 74 67 0 0 0 156
    Sergiu Claudiu Radu(RO) ro Delia Force Canina 12 78 57 0 0 0 147
    Oliver Renner(AT) at Usuki vom Further Moor 74 88 0 0 0 0 162
    veranis vasileios(GR) gr Chanel Veranis K-9 Dog Center 0 70 83 0 0 0 153
    Krešo Čirjak(HR) hr Leo MileHund 92 0 75 0 0 0 167
    Nuri PASTOR CASANOVAS(ES) es Mr. Conan de Scofos 24 80 0 0 0 0 104
    Aivo Oblikas(EE) ee Daneskjold Hawk 0 0 0 0 0 0 0
    Irina Klimenko(UA) ua Independent Spirit's Noyman 0 0 0 0 0 0 0
    claude sapanel(FR) fr Dog John's Ikaï 0 0 0 0 0 0 0
    Sebastien Collet(FR) fr habysse des montagnes de kabylie 0 0 0 0 0 0 0
    Martial fradin(FR) fr Fatio du domaine du chenil de la tour 0 0 0 0 0 0 0
    ivan polesnik(SI) si Taurus (JR 71980 MN) 0 0 0 0 0 0 0
    Isabel Rodriguez Nogueras(ES) es Independent Spirit's Hugo 0 0 0 0 0 0 0
    Damir Bernaca(HR) hr Neli Running Wild 0 0 0 0 0 0 0
    Aleksandrs Kalacovs(LV) lv Vyatkins' Guns 0 0 0 0 0 0 0
    Brian Honore(DK) dk Independent-Spirit's Moon 0 0 0 0 0 0 0
    Katarzyna Waniek(PL) pl Demon Killing Machine 0 80 85 0 0 0 165
    Joe Sandouk(LB) lb Kim vom Haus der Drachen 61 0 91 0 0 0 152
    Maureen Wagener(DE) de Malimaniac's Blue 0 87 0 0 0 0 87